אודות אפקה כרמלי - Dutch Design

Dutch Design הוא משרד לעיצוב פנים שנוסד על ידי אפקה כרמלי (בוגרת המרכז האקדמי לאמנות ולחינוך ויצו חיפה) בשנת 1995. המשרד מתמחה בעיצוב, שיפוץ וסטיילינג של דירות, בתים, משרדים ובתי נופש, הן בישראל והן בחו"ל.

חזון
‏Dutch Design עובד איתך, במטרה להרחיב את החזון שלך ולחולל מהפך בחלל שלך. כשאנו מעצבים חלל מגורים או עבודה, אנו זוכרים כי דברים תמיד משתנים, וכי שינויי תצורה חייבים להתאפשר ללא צורך להזיז או לעצב מחדש את החלל כולו. הקונספטים הקלאסיים של Dutch Design הנם גמישים וברי-התאמה, דבר המאפשר להמציא מחדש ללא הרף את הדרך בה את/ה עושה שימוש בחלל שלך.

גישה
המדיניות שלנו הנה לעבוד עם כל אחד ואחת מהלקוחות שלנו באופן אישי. אנו שמים דגש על הבנת הצרכים והרצונות שלך לעומק ויודעים שתקשורת טובה חשובה ביותר בעבור תוצאה מוצלחת.
בהקשר לעיצוב – אנו עובדים בצמידות לצוות של מהנדסים, בנאים ובעלי מקצוע אחרים. בהקשר לסטיילינג – שהנו חלק מהותי בכל פרויקט מתחילתו, Dutch Design עובד בצמידות לסטייליסטית ריק המינק מאמסטרדם, הולנד.
אנו בוחרים לעשות שימוש בקווים מודרניים ותכליתיים, המעניקים לנו את החופש לעבוד עם צורות, אור טבעי וחומרים בעלי משחקיות.
מאחר שהולנד מציעה מגוון נרחב של ריהוט וחומרים עשויים לעילא במחירים תחרותיים, ב-Dutch Design יצרנו עבור לקוחותינו את האפשרות לרכוש הישר משם. ניתן לארגן העברה ואחסון.

This site & its contents copyright © Aafke Karmeli 2014. All rights reserved.